Visit new website - www.pravojustice.eu

11 лютого 2016 р., за сприянням Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Ради cуддів України, в Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбувся круглий стіл за темою «Конфлікт інтересів в діяльності суддів та інших представників судової системи та його врегулювання».

Участь в круглому столі приняли представники суддівського корпусу та експерти в галузі права. Модерували дискусію керівник Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Віргіліюс Валанчюс та член Ради суддів України Валерія Чорна.

Експерти Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» презентували результати спільної роботи з Радою суддів України – Порядок здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо конфлікту інтересів суддів та інших представників судової системи та його врегулювання. Цей документ був принятий Радою суддів України 4 лютого цього року.    

Під час заходу обговорювали здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо конфлікту інтересів в діяльності суддів та інших представників судової системи, а також досвід країн-членів Європейського Союзу в національному законодавстві, що регулює питання конфлікту інтересів для представників судової влади.

Dniprop_JudgesConflInterests_11Feb_1 12688223_523131134555183_8309613634321028227_n

LEAVE A COMMENT