Visit new website - www.pravojustice.eu

Проект ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» спільно з Національною асоціацією адвокатів  України виступив співорганізатором форуму «Захист прав людини у кримінальному провадженні», який проходив у конгрес-готелі «Пуща» 6-7 лютого.

Метою заходу було формування єдиного розуміння кримінального процесу всіма його учасниками, спільному виявленні причин порушень прав людини в кримінальному провадженні, знаходженні недоліків законодавства, зокрема Кримінально процесуального Кодексу, які потребують змін, або зміні практики його застосування.

У заході прийняли участь представники Адміністрації Президента України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ  України, , судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, прокурори області, працівники правоохоронних органів, адвокати та незалежні експерти з кримінального процесу та в галузі захисту прав людини.

pic

Під час свого виступу перед учасниками Форуму, керівник групи експертів Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Вігріліус Валанчюс розповів про роботу над Стратегією реформ сектору юстиції на 2015-2020 роки в рамках роботи Ради з питань судової реформи при Президентові України. На  думку п. Валанчюса, українським суддям, адвокатам та прокурорам необхідно приділяти більше уваги питанню професійної етики та сприяти єдності судової практики. «Адвокати, судді та прокурори є елементами однієї судової системи. Їх головна мета – забезпечення справедливого правосуддя», – зазначив Віргіліус Валанчюс.

LEAVE A COMMENT