Visit new website - www.pravojustice.eu

Kharkiv_seminar

5 лютого 2015 р., експерти Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» провели тренінг для прокурорів Харківської області в рамках семінару «Питання організації діяльності прокурора як спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції та застосування антикорупційного законодавства»Загальною метою такої ініціативи є вдосконалення знань і умінь прокурорів виконувати свої професійні обов’язки в антикорупційній сфері, а також вивчення досвіду міжнародних експертів і найкращої відповідної практики.

Учасникі семінару навчалися застосуванню законодавства з попередження та протидії корупції  за межами кримінального провадження. Серед тем для обговорення – особливості ролі прокурора у притягненні до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних злочинів, як то: порушення вимог фінансового контролю, порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, одержання подарунків.

Семінар складається з п’яти сесій, які надалі проходитимуть у Києві, Одесі, Львові та Дніпропетровську в лютому та березні 2016 р. У п’яти сесіях семінару візьмуть участь більше 200 прокурорів регіональних і місцевих прокуратур.

LEAVE A COMMENT